מדוע דווקא מלון ברחובות ?

זה הזמן לקום ולעשות מעשה, וליצור קשר עם אחוזת הספא, לא משנה איזה אירוח אתם רוצים להפיק - אחוזת הספא שברחובות היא המקום המושלם עבורכם

רחובות הופכת להיות עיר מאד תוססת בשנים האחרונות - יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל בעיר המיוחדת הזו, המגשרת בין אזור הדרום, אזור ירושלים ואזור המרכז של מדינת ישראל, ומקימים בה עסקים ומלונות רבים. אם גם אתם מחפשים חופשה מיוחדת, יתכן בהחלט שדווקא מלון ברחובות יעזור לכם להפוך את החופשה למושלמת.

מלון ברחובות והפקת אירועים
בתוך מלון ברחובות אפשר לקיים אירועים עסקיים ופרטיים. כולנו יודעים עד כמה חשובה האווירה היוקרתית לאירועים הללו - מצד אחד אנחנו רוצים לקבל שירות תמידי, וליהנות מאווירה יוקרתית, אבל גם מפרטיות רבה ומאינטימיות שמחייבת לעתים אירועים בסגנון זה. 

מלון ברחובות עבור אורחים מחו"ל
מלון ברחובות יכול גם להתאים מאד עבור אירוח של אורחים מחו"ל - חישבו על הרושם שהם יקבלו, כשתשכנו אותם בתוך מלון ברחובות יוקרתי עם סוויטה מאובזרת לחלוטין, עם צוות שיעניק להם טיפולים ועיסויים שונים לגוף, וכך הם ייהנו מחופשה מרגיעה, מהנה ובלתי נשכחת - והכל בתוך העיר רחובות, במרחק של כמה דקות נסיעה ממרכז הארץ.

במילים אחרות, אפשר לראות איך שהייה בתוך מלון ברחובות, יכולה להתאים גם למי שמחפש חופשה נעימה בתוך הארץ, גם למי שרוצה להפיק אירוע עם כמה עשרות מוזמנים באווירה יוקרתית, וגם למי שמחפש לשכן אורחים מחו"ל במקום מיוחד. אחוזת הספא כשמה כן היא - הרבה מעבר למלון בוטיק רגיל. מדובר על שטח עצום המשתרע על פני 4 דונם, ומיועד כל כולו לאירוח יוקרתי - והכל בתוך העיר רחובות! בתוך אחוזת הספא אפשר להגיע ליום אחד מלא בטיפולים ופינוקים של עיסויים שונים.

אפשר גם להתפנק בחופשה בתוך אחת הסוויטות של אחוזת הספא, וכך ליהנות מאירוח ברמה גבוהה במיוחד, מאווירה אינטימית ואישית - ועדיין כמובן גם לקבל טיפולים שונים לאורך כל היום. אחוזת הספא מציעה גם חדר אירועים יוקרתי, לאירוח של אירועים מיוחדים מכל סוג, אישי או עסקי.
זה הזמן לקום ולעשות מעשה וליצור קשר עם אחוזת הספא, לא משנה איזה אירוח אתם רוצים להפיק - אחוזת הספא שברחובות היא המקום המושלם עבורכם.

להזמנת חדרים באחוזת הספא לחץ כאן

‹ חזור לחדרי האחוזה והסוויטות
הצטרפו אלינו facebook