אירועי חברה

 אירועי חברה זו הזדמנות נהדרת לחברה להסביר היכן החברה עומדת מבחינת יעדים ולאן היא רוצה להתקדם בעתיד. אירועי חברות מתקיימים בדרך כלל אחת למספר חודשים ולהם מספר מטרות:

1. הגדרת יעדים - אירועי חברות מאפשרים להנהלת החברה לשתף את העובדים ביעדים ובמטרות העתידיות ולעדכן אותם האם החברה עמדה במטרות עד עכשיו.
2. גיבוש העובדים - תמיד נחמד להיפגש מחוץ למשרדי החברה ולבלות יחד. אירועי חברה הם זמן מצוין לגיבוש עובדי החברה ולהכרה מעמיקה יותר אחד של השני.
3. ציון אירועים חשובים והישגים - אירועי חברה הם זמן מצוין לציין אירועים חשובים והישגים שהחברה הגיעה אליהם. בדרך כלל באירועים מסוג אלה מציינים את התרומה של החברה לאיכות הסביבה, לחברה וכדומה. גם את ההישגים שאליהם החברה הגיעה מזכירים במעמד חגיגי זה.
4. השקת מוצר או שירות - מפעם לפעם חברה יוצאת עם מוצר או שירות חדש, מדובר באירוע חגיגי והבמה הטובה ביותר להציג את אותו מוצר או שירות הוא כמובן - אירועי חברה.

אירועי חברות לא רק בשביל העניין הרשמי, אלא גם כדי ליהנות. להלן מספר הצעות שאולי יעניינו את העובדים שלכם:

ארוחת ערב - ניתן לעשות אירועי חברה בשילוב ארוחת ערב. ניתן להזמין שף פרטי אשר יכין לכל אחד מהעובדים את הארוחה האהובה עליו. באחוזת הספא תוכלו לבחור ממגוון הלופטים וליהנות מארוחה טובה.
הופעה - לא מעט חברות מזמינות לאירועי חברה זמרים כדי להופיע. תוכלו לעשות זאת גם אתם. באחוזת הספא יש לופטים וסוויטות בהן ניתן להפיק הופעות עבור העובדים.
קריוקי - אירועי חברה הם בדיוק מי הזמן לגלות מי הזמר הטוב של החברה. למי יש הקול היפה והמרגש ביותר. באחוזת הספא תוכלו להפיק ערב קריוקי באחד הלופטים שלנו.

באחוזת הספא תוכלו להפיק אירועי חברות ברמה הגבוהה ביותר. אם אתם באמת רוצים לפנק את האורחים שלכם צרו עכשיו קשר עם אחוזת הספא: 08-9478800.

‹ חזור לעמודי מידע
הצטרפו אלינו facebook