ספא קסום

ספא קסום הוא שילוב הרמוני ומרגש של כל המרכיבים הרוחניים והחומריים שמרכיבים ביקור רגיל במלון ספא. כיום יותר מתמיד טיפול ספא קסום תופס אחוז ניכר מכלל הבחירה של הצרכנים לבילוי מסעיר.

זוהי צורת בילוי נפלאה ליחידים וכמובן בילוי נפלא עבור זוגות. ספא קסום הוא חוויה אותה מתארים מרבית האורחים כחוויה שמיימית ואת העיסוי העצמו מאת מעסים מקצועיים כמגע ידם של מלאכים אלוהיים. אך ספא קסום הוא הרבה מעבר רק לעיסוי או הטיפול ההוליסטי הקסום עצמו. ספא קסום הוא גם שילוב טעמי החיים הטובים עם הטיפול.

רבים מהמבקרים בספא אוהבים לשלב את העיסוי או הטיפול ההוליסטי עם בקבוק יין איכותי ומנות אוכל גורמה אנין טעם ומפתה. כמו כן מקובל מאוד בביקור קסום בספא להאזין לפסקול מוסיקלי מרגיע ומיוחד זאת על פי טעמו האישי של המבקר. עיצוב חדר הטיפולים, או חדר השינה בו מתאכסן המטופל או המטופלת הוא כמובן בר השפעה אדירה על חווית ספא קסום אמיתית.

כל רהיט, קישוט וצבע מוכרח להעניק תחושה רוגעת ואינטמיות בה יכול המטופל להתמסר לחלוטין לטיפול ובכך לזכות להגיע להרפיה מלאה וחוויתית. אלו נראים כמו דברים פעוטים אל מול הטיפול עצמו, אך זוהי הצטברות הדברים הזעירים הללו שהופכת כל ביקור ממוצע בספא לקסום באמת. העיסויים הפופלארים ביותר בביקור קסום בספא יכולים להיות: עיסוי שבדי, עיסוי רפואי, עיסוי באבנים חמות, עיסוי רקמות, שיאצו, עיסוי גב תחתון ועוד עיסויים רבים אחרים. בשביל להשיג חווית ספא קסום אמיתית מומלץ להגיע נינוחים ולהתמסר לחלוטין לטיפול הקסום.

אורח מצליח להפוך ביקור סטנדרטי בספא לביקור קסום כשהוא באמת נותן לעצמו להשתחרר ולהתמסר לחוויה הרוחנית המרגשת. חווית ספא קסום היא עצירה מוחלטת ממרוץ החיים המהיר והטובעני, היום יותר מאי פעם ביקור קסום כמו זה, הכרחי לצבירת כוח לגוף ולנפש כאחד.

‹ חזור לאתרי ספא
הצטרפו אלינו facebook