הפקת אירועים עסקיים

אירוע עסקי נערך בכמה וכמה מקרים, כשהעיקרית שבהם היא הגדרת יעדים ומטרות עתידיות. כשמקיימים אירועי עסקי חברי ההנהלה לרוב מציגים את הנתונים של השנה החולפת ומציגים רווחים של השנה האחרונה, הגעה ליעדים אותם הגדירו בתחילת השנה וכדומה. למרות זאת, אירוע עסקי לא חייב להיות כל כך רשמי.

מתי מפיקים אירועים עסקיים?

הפקת אירוע עסקי כשמסכמים שנה - הפקת אירועים עסקיים נעשית בדרך כלל בסוף שנה כשיודעים כבר את מאזן הרווח וההפסד. כאמור, כאשר מקיימים אירוע עסקי הנהלת החברה מציגה ממה נבעו ההפסדים והרווחים, ומודיעה לעובדים על הדרך בה החברה הולכת.

השקת מוצר / שירות - מפעם לפעם חברה מוציאה לשוק שירות או מוצר חדש ולכן ראוי שעובדיה יכירו את המוצר ממקור ראשון, כיוון שבעתיד הם יצטרכו לתת שירות שקשור לאותו מוצר. השקות מוצר לרוב הם אירוע עסקי חגיגי המלווה לעתים בהופעות של זמרים וכדומה.

הפקת אירועים עסקיים גורמת לגיבוש עובדי החברה - אירוע עסקי הוא אמנם אירוע רשמי בו מציגים נתונים כמו רווחים ומציגים מוצרים חדשים, אך זהו גם אירוע בו עובדי החברה נפגשים מחוץ למשרדי החברה. אירועים מסוג אלו מעולים לגיבוש העובדים ולהיכרות קצת יותר עמוקה משל קולגות. לעתים חברי ההנלה חושבים כי הפקת אירועים עסקיים תגרום למומנטום חיובי בעבודה.

הפקת אירוע עסקי לעובדים מצטיינים - חברות רבות מתגמלות עובדים מצטיינים, אירוע עסקי הוא הבמה להוקיר את העבודה של אותם עובדים ולתגמל אותם. במרבית החברות יש מצטייני חברה ומצטייני מחלקות אשר נקבעים על ידי המנהלים הישירים והעקיפים וזוכים להוקרה ולתגמול ביום זה.

הפקת אירוע עסקי באחוזת הספא

אחוזת הספא משתרעת על פני 4 דונם של סוויטות, לופטים וחדרים בהם ניתן להפיק אירועים קטנים וגדולים, החל מליל כלולות ועד אירועי חברה. באחוזת הספא תמצאו צוות מקצועי אשר יענה על כל שאלותיכם. באחוזת הספא כל אירוע הוא יוקרתי הן אם מדובר באירועים פרטיים והן אם מדובר באירועים עסקיים. אם אתם מעוניינים לפנק את העובדים משלך באווירה קצת אחרת ומאוד מיוחדת אחוזת הספא הוא המקום שלכם. ליצירת קשר עם צוות אחוזת הספא התקשרו: 08-9478800.

‹ חזור לעמודי מידע
הצטרפו אלינו facebook