ספא במרכז לימי הולדת

הליכה אל מקום כמו ספא במרכז לימי הולדת יכוה להיות מתנה נהדרת בזכות החוויה המשותפת עם בן הזוג. לא מדובר בסתם מתנה חומרית, שרק צד אחד ייהנה ממנה. כשאתם הולכים שניכם אל מרכז ספא במרכז לימי הולדת, אתם בין השאר גם מטפחים את הזוגיות שלכם ומעצימים את האינטימיות.

כיום, מרכזי ספא במרכז לימי הולדת מציעים לכם שפע של שירותים – סוויטות מיוחדות ומרגיעות מאובזרות בכל הציוד שאתם מחפשים. חווית ג'קוזי מיוחדת עם מלחים ושמנים, וכמובן גולת הכותרת – מסאז'ים ועיסויים שונים, שבסופם אתם תרגישו כל כך רגועים, ובן הזוג שלכם לעולם לא ישכח את המתנה שנתתם לו.

אנשים רבים אף לוקחים את בני הזוג שלהם לספא, ומעניקים להם מתנה נוספת בזמן השהייה שם – דבר שרק מעצים את החוויה הזוגית עוד יותר. מרכזי ספא במרכז לימי הולדת גם מעניקים לרוב מסלולים שונים של חבילות ספא ועיסויים, החל ממחירים של מאות בודדות ועד למחירים שמתקרבים ל-2,000 שקל – מדובר בשאלה של כמה אתם מוכנים להשקיע בבן הזוג שלכם.

ספא במרכז לימי הולדת: חוויה משותפת
מחפשים לחגוג יום הולדת בספא במרכזכם בן הזוג שלכם? ברוכים הבאים אל אחוזת הספא! המקום נמצא באזור התעשייה ברחובות, שוכן על פני שטח של 4 דונם מרכז שקט, רחוק מכל מקום מרעיש והומה אדם, ומיועד אך ורק עבורכם ועבור זוגות שמעוניינים בחוויה שקטה, מרגיעה ואינטימית של ספא.

 אם בן או בת הזוג שלכם חוגג יום הולדת, תוכלו להפתיע אותו, ובגדול – קחו אותו אל ספא ותיהנו מחבילות הספא השונות של אחוזת ספא. תוכלו אף להשתכן באחת מהסוויטות המלכותיות שלנו עם אופציות שונות להרחבה כמו ארוחות בוקר, טיפולי פילינג – ומה לא בעצם? זה הזמן להשקיע בבני הזוג שלכם, ולקחת אותם וגם את עצמכם לחוויה מדהימה, מרגיעה ומשחררת באחוזת הספא.

‹ חזור לחבילת ספא
הצטרפו אלינו facebook