טיפולי ספא במרכז

מי לא רוצה להפתיע את בן או בת הזוג שלו ביום הולדתו או הולדתה, יום הנישואין ונקודות ציון דרך חשובות נוספות בחייכם הזוגיים בעזרת טיפולי ספא במרכז? מתנה של עיסוי זוגי היא מתנה מהנה ומפתיעה אשר תאפשר לכם להתנתק ליום אחד מהשגרה ולחצי היומיום ולחזור לחייכם השגרתיים עם שלווים ועם חיוך רחב על הפנים.

מרבית האנשים עוברים בעזרת טיפולי ספא במרכז מספר פעמים בחייהם. בשנים האחרונות הקהל החל להיות מודע לתפקיד החשוב של טיפולי ספא במרכז ולכן המחירים החלו להיות סבירים. בעקבות זאת אנשים רבים מגיעים לאתרי ספא ובוחרים בעיסויים שונים, ביניהם גם עיסויים זוגיים בספא, מכוני בריאות שונים הולכת וגדלה.

היתרונות של טיפולי ספא במרכז

זמן איכות - כולנו עובדים, לומדים או עסוקים בשגרת חיים מעייפת ולא תמיד יש לנו זמן לבלות עם בן/בת הזוג. טיפולי ספא במרכז מאפשרים לפנות מספר שעות לעיסוי זוגי מהנה שעשוי לקרב את בני הזוג ויעניק להם זמן איכות לא שגרתי.

להירגע מהלחצים היומיומיים - ישנם אנשים לחוצים ויש כאלו שנראים כלפי חוץ שלווים, אך מעמסות החיים גם כן משפיעות עליהם. דבר שיכול להשפיע עליהם לטובה הוא טיפולי ספא במרכז. ההחלטה הזו של לקחת 'הפסקה מהחיים' למספר שעות או ימים, להזמין עיסוי שיאפשר לכם לשחרר לחצים ולחדש את האנרגיות שלכם הוא מהלך חשוב.

טיפולי ספא במרכז המוצעים באחוזת הספא

יש לכם אפשרות לבחור את סוג העיסוי בו אתם מעוניינים. להלן חלק מהטיפולים המוצעים באחוזה:

עיסוי קלאסי - כיום העיסוי המבוקש והנפוץ ביותר בארצנו ובכלל העולם הינו עיסוי שוודי. מטרת עיסוי זה הוא שחרור מתחים, עצבים וחסימות שנוצרו בגוף על ידי הנעת המפרקים והרקמות בגוף. ניתן לבקש שיעשו לכם את העיסוי בדרגות עוצמה שונות.

עיסוי באבנים חמות- עיסוי בשיטת האבנים החמות הינו עיסוי שנוצר לפני שנים רבות אך רק בשנים האחרונות הוא צבר תאוצה. בשיטה זו מועברים אבנים חמות על גוף המטופל אשר מאפשרות לגוף לשחרר חסימות ועל ידי כך זרימת הדם בגוף מוגברת. עיסוי זה מחזק את הגוף במצבים של רפיון. קבלת טיפולי ספא במרכז יכולה להתבצע בדרכים שונות.

אם ברצונכם לבלות רגעים פרטיים בביתכם הנכם יכולים להזמין מעסה זוגי שיגיע לביתכם. אם אתם מעוניינים לחוות רגעים קסומים מחוץ לבית, אתם מוזמנים להזמין עיסוי באחוזת הספא ובנוסף לבלות בסאונה, ג'קוזי ולהתפנק בארוחת בריאות.

אם בחרתם להפתיע את בן/בת הזוג שלכם והזמנתם עבורו טיפולי ספא במרכז שיתנו לו הרגשה מופלאה כדאי לבדוק מעסים שונים באתר האינטרנט, המלצות אודותם וכמו כן לבדוק את ימי הפעילות. כדאי גם לבדוק אם יש אפשרות שהמעסה יגיע לביתכם. אל תשכחו שמומלץ לקחת כמה שעות מנוחה, לאפשר לכם ולבני זוגכם ליהנות מעיסוי מרגיע שיאפשר מנוחה מהלחצים היומיומיים של שיגרת החיים.

 

‹ חזור לעמודי מידע
הצטרפו אלינו facebook