יום ספא זוגי

יום ספא זוגי יכול להיות מתנה מושלמת עבור יקירכם מכל גיל. מי מאיתנו לא חולם על יום או סוף שבוע מפנק במרכז ספא איכותי בו מיטב המעסים והמטפלים המקצועיים דואגים להעניק לנו ממגוון העיסויים המפנקים שיגרמו לכל אדם להגיע להרפיה ורוגע נפשים, ואף יצליחו לטפל בחולשות פיזיולוגיות גופניות שונות המצטברות אצל כל אחד ואחת מאיתנו בעקבות מירוץ חיי היום יום המפרך.

 יום ספא זוגי הוא הזדמנות נדירה במהלך החיים להעניק טיפול יסודי במיוחד לגוף ולנפש כאחד. סגולותיהם הרפואיות הדגולות של הטיפולים המוצעים ביום ספא כמו עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, טיפול באבנים חמות, עיסוי רפלקסולוגי או שיאצו, ידועות בכל העולם כהכרחיות לקיומן של מערכות גוף בריאות ותקינות.

יום ספא ליחיד או זוגי איננו רק פינוק מפתה בחופשת חג מזדמנת זה הוא צורך רפואי יום יומי המקובל ברוב מדינות המערב המתפתחות. גם בארץ כיום עם התפתחות הרפואה המערבית הקונבציונאלית להיפתח לרפואה אלטרנטיבית ושיטותיה הרפואיות העתיקות יודעים הישראלים כיום יותר מאי פעם שיום ספא ליחיד או יום ספא זוגי הוא שווה ערך ללא פחות מביקור אצל רופא המשפחה, אך לאלו מאיתנו המחפשים ביום ספא תענוג מרגיע יותר מאשר טיפול הוליסטי רפואי, יום ספא ליחיד או יום ספא זוגי הוא ללא ספק הדרך המופלאה ביותר בעידן המודרני לזכות גם בטעימה גדושה ומזינה של עולם הרוחניות ושלוות הנפש.

יום ספא ליחיד או יום ספא זוגי יכולים להשתנות מביקור יומי המיועד להיות מרוכז כולו על גבי מיטת הטיפולים, לבין יום המתפרס גם על לינה בחדר מלון או ארוחת גורמה רומנטית ולכלול מעבר לעיסויים והפינוקים הרגילים גם טיפולים קוסמטיים וטיפולים הוליסטיים רפואיים. אין ספק שבעבור כל מטרה רוחנית או רפואית כאחד יום ספא ליחיד או יום ספא זוגי הוא חוויה שלכל אחד כדאי ונחוץ לחוות. הזמינו כעת ביקור באחוזת הספא גם אתם ותתנו לגוף ולנשמה את אשר הם זקוקים לו.

‹ חזור לעמודי מידע
הצטרפו אלינו facebook