מבצעי ספא במרכז

מחפשים מרגוע? מחפשים מזור לגוף כואב ודואב, או "רק" מנוחה לגוף שעובד קשה מדי? אתם יודעים בוודאי כי הפתרון הוא בילוי נעים ומרגיע בספא, אולם יתכן כי אתם מוטרדים לנוכח המחיר הגבוה שגובים בדרך כלל מכוני הספא השונים. זה הזמן אם כן, להכיר את מבצעי ספא במרכז המציעים מכלול טיפולים במחיר נמוך יותר ואפילו טוב מכך – מבצעי ספא מאפשרים לכם לקבל את הרגיעה המיוחלת ללא ייסורי מצפון כספיים.

מבצעי ספא במרכז של אחוזת הספא

אנחנו ב"אחוזת הספא" מבינים יותר מכולם את הצורך שלכם לנוח ולהירגע, ולשם כך מציעים לכם שפע מבצעי ספא במרכז הפונים אל הגוף והנפש. מבצעי ספא אלו משלבים את הטיפולים המנצחים שלנו, אלה המותאמים בדיוק לאנשים עסוקים ודואבים, למי שהתפנקו אצלנו כבר בעבר ורוצים לשחזר את האירוע, ולמי שזו ההתנסות הראשונה שלהם ורוצים לקבל את הטוב ביותר.

בין הטיפולים הנכללים במגוון מבצעי ספא במרכז אפשר למצוא את העיסוי השוודי המוכר והאהוב, בילוי בג'קוזי שמנים ומינרלים שאין כמותו לשיקום תחושת הגוף והאנרגיה הטובה, וכן טיפולי פילינג גוף או טיפולי יופי לפנים, השומרים על בריאות העור ומשיבים לו את החיוניות והזוהר, זו שכיבתה העייפות. כל הטיפולים הכלולים בתוך מבצעי ספא במרכז מיועדים לנשים ולגברים בכל גיל, ומלווים בכיבוד קל ושתייה חמה וקרה שמטרתם להנעים את זמנכם.

מבצעי ספא של "אחוזת הספא" מיועדות הן ליחידים והן לזוגות,ומאפשרות ליהנות יחד מבילוי מפנק ומרגיע. תוכלו לבחור גם להוסיף לחבילות הספא גם בילוי של לילה במלון הבוטיק המהווה חלק מהמתחם, ובכך לקחת את הבילוי שלכם צעד אחד קדימה, ולהרחיב את זמן האיכות המשמעותי שאתם זקוקים לו כל כך.

 מבצעי ספא במרכז לקבוצות

בין אם אתם קבוצת חברות המתכנסות לחגוג מסיבת רווקות, או אפילו קבוצה של זוגות שרוצים לפנק את עצמם, נשמח להציע לכם מבצעי ספא קבוצתיות המיועדות בדיוק לאנשים כמוכם. תוכלו לבחור בין מבצעי ספא הכוללים טיפולים בלבד, או להוסיף להן גם לינה במלון הבוטיק של "אחוזת הספא", לזכות בזמן איכות מצוין האחד עם השני ולקבל חוויה מיוחדת של רוגע. מבצעי ספא במרכז מתאימים מאוד גם לקבוצת עובדים, שהמנהלים שלהם רוצים לצ'פר, או אפילו לסדנאות חשיבה של עובדים, המבקשים לצאת מהאווירה המשרדית לצורך הליך חשיבתי משמעותי.

מבצעי ספא במרכז מתאימים גם למי שמטיילים, ומבקשים לנוח בסוף הטיול מהמאמץ שעברו. דוגמא טובה לזה היא קבוצות אופניים הרוכבת באזור, ומבקשת לסיים את הטיול שלה באופן חיובי ומפנק. אם גם אתם רוצים ליהנות מהמבצעים של אחוזת הספא צרו קשר עכשיו.

‹ חזור לעמודי מידע
הצטרפו אלינו facebook