מקום למסיבת רווקות

 חתונה אמנם מזמינה איתה התרגשות גדולה, אך גם לחץ ועייפות. מסיבת רווקות היא פתרון מצוין לפרוק את המתח עם החברות הכי טובות וליהנות עד טירוף חושים בלילה האחרון של הרווקות. עכשיו, לפני החתונה, כל שנותר הוא למצוא מקום למסיבת רווקות או מקום למסיבת רווקים.

מקום למסיבת רווקות – מה צריך להיות בו?

מקום למסיבת רווקות או מקום למסיבת רווקים צריך להיות מותאם למסיבות מהסוג הזה ולכן יש לברר מספר דברים:
גודל הלופט: מקום למסיבת רווקות או מקום למסיבת רווקים לא צריך להיות גדול מדי, אך גם לא קטן מדי. הכל תלוי בתכנון של האירוע. לאחוזת הספא יש לופטים רבים בגדלים שונים שיתאימו לכל צורך.

אטרקציות: גולת הכותרת של כל מסיבת רווקות היא האטרקציות. טרם הבחירה של מקום למסיבת רווקות או מקום למסיבת רווקים בדקו איזה אטרקציות הם מציעים ובחנו אם אותן אטרקציות מתאימות לתכנון האירוע שלכן. להלן חלק מהאטרקציות שאחוזת הספא מאפשרת:
שף פרטי - תוכלו להזמין שף פרטי ללופט בו תשהו והוא יכין לכן ארוחת מלכים.
עיסוי - תוכלו להזמין מעסים מוסמכים שיעניקו לכן עיסוי מפנק - בדיוק מה שצריך לפני החופה.
תקליטן - אפשרי להזמין תקליטן שיקפיץ לכן את מסיבת הרווקות.

האפשרויות הן רבות, חשוב רק לוודא אם המקום אליו פניתם מאפשר לכן את הגמישות הזו. הגיע הרגע בו חברתך הטובה הולכת להיפרד מחיי הרווקות ולענוד את טבעת הנישואין שהעניק לה בן זוגה לחיים.

לפני שניגשים לטקס החופה ולחגיגות האירוע שיהיו לבטח זוהרים ונוצצים, חשוב מאוד לתכנן בקפידה את מסיבת הרווקות של חברתך הטובה, שתזכור את האירוע שמתקיים לכבודה רק פעם אחת בחיים ולכן מקום המסיבה הוא קריטי...

אחוזת הספא נותנת לך את הפתרון המושלם לאירוע שלכן – מקום למסיבת רווקות!

בשביל לבחור מקום למסיבת רווקות או מקום לסיבת רווקים משובחת ותוססת כמו שאתן, החברות הטובות רוצות ומצפות, חשוב מאוד לדעת מהו מספר החברות שיגיעו לאירוע ואת הדברים המיוחדים שאתם מחפשות למסיבת הרווקות של חברתכן הטובה. כי האירוע הזה הוא לבנות בלבד ולגברים אין כניסה...

לפרטים והזמנות: צחי 054-7070703, קובי 050-6668822

לבחירתך שלושה סוגי לופטים המיועדים למסיבת רווקות כמו שאתן מחפשות:

 

‹ חזור לעמודי מידע
הצטרפו אלינו facebook