חבילות ספא במבצע

חבילות ספא במבצע התירוץ המושלם ביותר להתמסר לחווית עיסוי וטיפול נדירה ומשתלמת במיוחד.אחוזת הספא מציע חבילות ספא עם כל סוגי העיסויים והטיפולים הקוסמטיים הידועים והאהובים, מתהדרת כעת גם בחבילות ספא מרוכזות במבצעים ומחירים שווים לכל נפש, מבצעים מיוחדים שהופכים כל עיסוי וטיפול למענג לגוף לנפש כמו גם לכיס.

מהרו גם אתם לנצל חבילות ספא במבצע באחוזת הספא כי כעת זה משתלם מאי פעם. לדוגמא, חבילות ספא עבור רפלקסולוגיה מוצעות לכם כעת במשך טיפול ארוך מהרגיל ובמחיר מבצע מוזל של 240 ₪. חבילות ספא במבצע הכוללת עיסוי רפואי מוצעות כעת במחיר מבצע של 250 ₪ למשך שעה שלמה.

חבילות ספא במבצע עבור טיפול רפלקסולוגי כעת במחיר מיוחד של 260 ₪ ואף חבילות ספא במבצע עבור טיפול בקונכיות חמות במחיר מיוחד ומפתה של 400 ₪. גם מחלקת הטיפולים הקוסמטים משתתפת כעת בחבילות ספא במבצעים רבים. לדוגמא חבילת ספא במבצע נדיר עבור טיפול פילינג לגוף כעת במחיר מיוחד של 350 ₪ וחבילות ספא במבצע עבור טיפול יופי מלא הכולל מסיכת עצות ומינרלים משתתפות גם כן כעת במחיר מבצע משתלם במיוחד של 150 ₪.

מלבד זאת מוצעים כעת גם עשרות חבילות ספא במבצע נוספות ומשתלמות בעבור טיפולי שיאצו, עיסויי שוודי קלאסי, פילינג גוף, עיסוי כפות הרגלים ואף טיפול בקונכיות חמות. אם פעם ביקור בספא היה לנחלת העשירון העליון בלבד כיום עם חבילות המבצע של אחוזת הספא כל אחד ואחת יכול/ה להרשות לעצמו לחוות את אחד מעשרות הטיפולים המפנקים השונים שאחוזת הספא מציעה כעת במחירי מבצע.

חבילות ספא במבצע הן הצעות לזמן מוגבל, הן אידיאליות למתנה למישהו אחר ועוד יותר משתלמות עבור מי שחיפש הזדמנות מיוחדת לפנק את עצמו. לא צריך סיבה מיוחדת כעת להגיע לביקור בספא כי חבילות ספא מבצע הן התירוץ המושלם לקחת הפסקה ממרוץ החיים המטורף ולהתמסר לחוויה המפנקת שאחוזת הספא מציעה. הזמינו עוד יום חבילת ספא ותוכלו ליהנות גם אתם מטיפולים מסורים ומקצועיים של כל סוגי העיסויים ובמחירים משתלמים במיוחד.

‹ חזור לספא במבצע
הצטרפו אלינו facebook