ספא זוגי במרכז

התכווצויות, שרירים תפוסים וכאבי גב הם תסמינים מוכרים לאנשים רבים בעקבות העומס בעבודה ובבית. תסמינים אלו עלולים להעיק ולפגוע באיכות החיים. ספא הוא פתרון מצוין להיפטר מהתסמינים הללו בדרך מפנקת במיוחד. טיפול בקונכיות חמות, עיסוי שוודי קלאסי, רפלקסולוגיה, שיאצו ועוד הם טיפולים שעשויים להקל את הכאבים ואף להעלים אותם לחלוטין.

כשתגיעו לאחוזת ספא ליום ספא תקבלו עיסוי ממעסה מוסמך שיודע את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר. נשים בהריון יוכלו להתפנק במיוחד ביום ספא זוגי במרכז - ידוע שאישה סובלת לא מעט במהלך ההיריון, באחוזת הספא היא תקבל עיסוי מותאם אישית שיקל עליה את הכאב והמתח מהם היא סובלת.

ספא זוגי במרכז – חוויה בלתי נשכחת
דבר שמאפיין ומבדל את אחוזת הספא משאר אתרי ספא הוא העיצוב הייחודי והיוקרתי עליו הושם דגש רב. העיצוב המוקפד משרה אווירה של נינוחות המאפשרת לאינטימיות בין בני הזוג לבוא לידי ביטוי. דבר נוסף המאפיין את אחוזת הספא הוא שאם תגיעו ליום ספא זוגי במרכז תקבלו טיפול מפנק ממעסה שישתמש בשמנים מיוחדים מתוך ליין אותו מייצרת חברת Jasmin במיוחד לאחוזת הספא.

ספא זוגי במרכז – המקום בו הזוגיות פורחת מחדש
מרבית הזוגות מחפשים את האינטימיות שחסרה להם בבית מסיבות רבות: קריירה, לימודים, טיפול ילדים ועוד. חוסר הזמן הזה לעתים משפיע על היחסים של בני הזוג. ספא זוגי במרכז הוא פתרון נפלא להשבת ההתרגשות מהקשר. ספא זוגי במרכז מאפשר לבלות זמן איכות מפנק במחיצת בן הזוג, לאכול ארוחה טובה ובעיקר להירגע מהשגרה המעייפת.

אם אתם מעוניינים בבילוי מפנק עם בן זוגכם צרו קשר עכשיו עם אחוזת ספא ותתכוננו לחוויה בלתי נשכחת.

 

‹ חזור לעמודי מידע
הצטרפו אלינו facebook