ערב צוות

מרבית החברות כיום מפיקות ערב גיבוש או ערב צוות ללקוחות החברה על מנת לפתח יחסי הנאה בין העובדים גם מחוץ לשעות העבודה, דבר זה תורם לעבודה אפקטיבית יותר בטווח הארוך, אך זו וודאי לא הסיבה היחידה. ערב צוות הוא הזדמנות נהדרת להחיות את מקום העבודה ולאוורר את השגרה עם הופעה של אמו מוכר, ארוחה איכותית או אפילו סדנה בה ישתתפו עובדי החברה.

ערב גיבוש כשמו כן הוא – הוא תורם לגיבוש עובדי החברה. כיום ערב גיבוש הפך לפופולארי יותר ויותר בחברות גדולות. לעתים תכופות ערב צוות נעשה בתוך מחלקות פנימיות, מהלך זה קורה העיקר בחברות גדולות להן יש מחלקות פנימיות עם עשרות ומאות אנשים.

הצעות להפקת ערב גיבוש והפקת ערב צוות

אם חשבתם לארגן לחברה שלכם ערב גיבוש ואתם מתלבטים, תוכלו לבצע סקר ולשאול את העובדים מה היו רוצים שיהיה בערב גיבוש, הרי הם בסופו של דבר המוקד של ערב הגיבוש. להלן מספר המלצות שלנו:

1. ארוחה באחוזת הספא - באחוזת הספא תוכלו למצוא סוויטות גדולות ומאובזרות בכל טוב בהן תוכלו ליהנות כמו שצריך. תוכלו להזמין ארוחה, לצחוק ולשחק בפלייסטיישן.

2. סדנאות באחוזת הספא - תוכלו להזמין סדנאות צחוק, בישול ועוד ללופטים המפוארים של אחוזת הספא. כיום הזמנת סדנאות לערב גיבוש היא נפוצה מאוד. ישנם המון סוגי סדנאות, כך שבטוח שמשעמם לא יהיה.

3. הופעה באחוזת הספא – ערב צוות מאפשרים לעובדים להשתחרר וליהנות, לכן הופעת סטנד-אפ או של זמר עשויה להיות מהלך מעולה.

מעבר לכך שחשוב לחזק את הקשרים החברתיים בכל ארגון, ערב גיבוש הוא דרך נפלאה להגיד לעובדים כמה ההנהל מרוצים ומוקירים את התרומה של העובדים לחברה.

אחוזת הספא מאפשרת לחברות קטנות, בינוניות וגדולות להפיק ערב גיבוש באחוזה וליהנות מחוויה שכוללת שתייה, ארוחות ופינוקים נוספים. באחוזת הספא תמצאו לופטים עם מרחבים גדולים אשר יתאימו לצרכים של כל חברה ולהפקת ערב גיבוש וערב צוות. ליצירת קשר עם אחוזת הספא לגבי הפקת ערב גיבוש התקשרו: 08-9478800.

‹ חזור לעמודי מידע
הצטרפו אלינו facebook